Akce nemocnice

Akce nemocnice

Akce nemocnice
14. 11. 2019 | milerova | 3031× přečteno

Nemocnice PRIVAMED pomáhá... 

I v letošním roce jsme partnerem projektu Nadačního fondu – Dobří lidé Česka

VESELÉ, LÁSKOU PROSNĚŽENÉ VÁNOCE

Ve středu 12. listopadu 2019 byli v naší nemocniční kapli sv. Anežky České posvěceny i letošní kalendáře projektu Veselé, Láskou prosněžené Vánoce. Adventní kalendáře jsou požehnány Mons. E. Soukupem a pošťák TOM, který se rozhodl prostřednictvím svých adventních kalendářů Láskou prosněžit celou Českou zemi a nemocným dětem tím darovat: RADOST, LÁSKU a NADĚJI je již připraven projet celou Českou zemi a oslovit osobně stovky dětských příběhů, kterým chci darovat to nejcennější: RADOST, LÁSKU, ale co hlavně, NADĚJI v UZDRAVENÍ a ŽIVOT. 

Čokoládové kalendáře v sobě ukrývají i QR kód, jehož prostřednictvím mají děti možnost zhlédnout dvě pohádky, tlumočené do znakového jazyka. Nemocné děti si je mohou pustit pomocí mobilního telefonu a alespoň na chvilku tak zapomenout na své nemoci. Ústředním motivem letošních kalendářů je postava Ježíška v Betlému, který po načtení QR kódu v mobilním telefonu obživne a dětským chlapeckým hlasem pozdraví: „Milé děti, přeji vám veselé, láskou prosněžené Vánoce. Mám vás rád.“
Podpořte tento projekt koupí adventního kalendáře v prodejní síti Řeznictví a uzenářství MAJER, darujete tím jeden kalendář dětem v nemocnici.

Pro seznámení s podrobnostmi projektu navštivte stránky: www.dobrilideceska.cz