Preventivní opatření

Preventivní opatření

Preventivní opatření
26. 3. 2020 | milerova | 2521× přečteno

Upozornění

 

  • Vzhledem k pokračujícímu vývoji epidemiolog. situace přistupujeme k dalšímu preventivnímu opatření na ochranu našich pacientů i personálu. Od pátku 27.3.2020 proto prosím počítejte s měřením teploty u vstupu do nemocnice. Předem děkujeme za pochopení.
  • V souvislosti s předchozím vydaným zákazem návštěv žádáme širokou veřejnost, aby respektovala i zákaz donášky věcí (jídlo, prádlo apod.) pro hospitalizované pacienty. Doručíme pouze věci nezbytné jako jsou např. léky, brýle, mobil, zuby, naslouchadlo apod.
    Moc se omlouváme, ale tímto opatřením se snažíme chránit nejen pacienty, ale hlavně náš personál, který je v této situaci nepostradatelný.
    Tento zákaz platí do odvolání, jakmile epidemiologická situace dovolí, bude toto opatření zrušeno.
  • Od soboty 7.3. 2020 platí do odvolání ZÁKAZ NÁVŠTĚV na všech odděleních nemocnice včetně Centra návazné péče. O individuálním umožnění návštěv u těžce nemocných pacientů rozhoduje vždy osobní lékař. Zároveň platí ZÁKAZ PRŮCHODU nemocnicí!
  • Žádáme všechny návštěvníky nemocnice (zvláště ty, kteří se vrátili z Itálie), k důslednému zvážení nutnosti vstupu.

Jednáme tak v rámci v zájmu ochrany personálu nemocnice, tak především hospitalizovaných pacientů, u kterých by mohlo dojít přenosem onemocnění k významnému zhoršení jejich zdravotního stavu.

Děkujeme za pochopení a respektování všech výše uvedených opatření.

Ředitelství nemocnice