Preventivní opatření

Preventivní opatření

Preventivní opatření
3. 4. 2020 | milerova | 3792× přečteno

Upozornění 

 

 • Neurologické oddělení je do odvolání spojeno s Rehabilitačním oddělením na 6. patře, tel. 377 182 353. Neurologická ambulance je v provozu ve 4. patře, stejně jako EEG a OMG. Kontroly dle domluvy s ošetřujícím lékařem a objednání. Diabetologcká ambulance je v provozu úterý, středa a čtvrtek, kontroly dle dohody s ošetřujícím lékařem a objednání. 
 • Vzhledem k aktuální situaci a předchozím opatřením aktualizujeme informace pro pacienty na lůžkových odděleních: na oddělení JIP a CNP lze pacientům přinést kompenzační pomůcky, léky, toaletní potřeby, holicí strojek pet lahev s vodou, pantofle. Popsané věci jménem a oddělením lze nechat na vrátnici nemocnice.
  Při příjmu na standartní oddělení si pacient může ponechat noční košili nebo pyžamo, ručník a spodní prádlo. Ostatní platí stejně jako viz. výše na oddělení CNP a JIP.
 • Vzhledem k pokračujícímu vývoji epidemiolog. situace přistupujeme k dalšímu preventivnímu opatření na ochranu našich pacientů i personálu. Od pátku 27.3.2020 proto prosím počítejte s měřením teploty u vstupu do nemocnice. Předem děkujeme za pochopení.
 • V souvislosti s předchozím vydaným zákazem návštěv žádáme širokou veřejnost, aby respektovala i zákaz donášky věcí (jídlo, prádlo apod.) pro hospitalizované pacienty. Doručíme pouze věci nezbytné jako jsou např. léky, brýle, mobil, zuby, naslouchadlo apod.
  Moc se omlouváme, ale tímto opatřením se snažíme chránit nejen pacienty, ale hlavně náš personál, který je v této situaci nepostradatelný.
  Tento zákaz platí do odvolání, jakmile epidemiologická situace dovolí, bude toto opatření zrušeno.
 • Od soboty 7.3. 2020 platí do odvolání ZÁKAZ NÁVŠTĚV na všech odděleních nemocnice včetně Centra návazné péče. O individuálním umožnění návštěv u těžce nemocných pacientů rozhoduje vždy osobní lékař. Zároveň platí ZÁKAZ PRŮCHODU nemocnicí!
 • Žádáme všechny návštěvníky nemocnice (zvláště ty, kteří se vrátili z Itálie), k důslednému zvážení nutnosti vstupu.

Jednáme tak v rámci v zájmu ochrany personálu nemocnice, tak především hospitalizovaných pacientů, u kterých by mohlo dojít přenosem onemocnění k významnému zhoršení jejich zdravotního stavu.

Děkujeme za pochopení a respektování všech výše uvedených opatření.

Ředitelství nemocnice