Služby lékařům

Naše laboratoř zajišťuje komplexní služby pro všechny lékaře jak nemocniční, tak praktické lékaře i ambulantní specialisty. 

► Odběrový materiál

Spolupracujícím lékařům poskytujeme zdarma veškerý materiál nutný k odběru biologického materiálu. Položky, které lze objednat jsou detailně rozepsány na požadavkovém listu „Objednávka spotřebního materiálu“.

Svozy

Zajišťujeme pravidelný svoz biologického materiálu. Při plánování svozových tras se snažíme vyjít maximálně vstříc požadavkům našich klientů. K lékařům, kteří odebírají větší množství vzorků krve, zvláště ambulantní specialisté, zajíždí naše vozy dvakrát denně. Pro lékaře v Plzni, kteří ordinují i v odpoledních hodinách, zajišťujeme odvoz materiálu mezi 15:00 až 18:00 hodinou s výjimkou pátku. Všechny přivezené vzorky jsou okamžitě zpracovány v centrální laboratoři, kde je zajištěn nepřetržitý provoz. Celý systém svozu biologického materiálu je organizován tak, aby byly správně dodrženy preanalytické podmínky.

Online výsledky

Výsledky ihned po zpracování materiálu zasíláme elektronicky pomocí zabezpečeného systému eZpráva, data lze automaticky importovat do lékařských systémů. Tímto způsobem se přenáší i další vyšetření a zprávy z ostatních oddělení Nemocnice PRIVAMED a.s.

Kontakt: MUDr. Hana Králová, tel. 377 182 326

Konzultace

Po celou pracovní dobu jsou k dispozici lékaři pro konzultace ve všech poskytovaných odbornostech:

biochemie: MUDr. Hana Králová, tel. 377 182 326, hkralova@privamed.cz

hematologie: MUDr. Iveta Dráždilová, tel. 377 182 326, idrazdilova@privamed.cz
pacienty možno objednat do hematologické ambulance, tel. 377 182 343

imunologie: MUDr. Markéta Haschová, tel 377 182 326, mhaschova@privamed.cz
pacienty možno objednat do alergologické ordinace, tel. 378 014 324

Odpady

Spolupracujícím lékařů ordinujícím mimo zdravotní středisko či polikliniku zajišťujeme zdarma odvoz biologického odpadu

Samoplátci

Nabízíme vyšetření samoplátcům. Pokud je pacient odebírán v našich odběrových místnostech, hradí plnou cenu při odběru krve. V ostatních případech zasíláme fakturu žádajícím lékařům.

Přehled o vyžádané péči

Po domluvě zasíláme lékařům měsíční výpis indukované péče v laboratořích Privamedu (souhrnně body) včetně porovnání s referenčním obdobím. Na vyžádání můžeme lékaři poskytnout detailnější výpis výkonů dle rodných čísel a zdravotních pojišťoven za určité období.

Rychlý kontakt

centrální laboratoř:

800 900 365 (nonstop)
377 182 365

vedoucí laboratoře: 377 182 338
lékař: 377 182 326